WhatsApp
Yükleniyor...

Wordpress Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Wordpress Web Tasarım

Wordpress Web Tasarım

Web Tasarım Burada olarak; bireysel veya kurumsal nitelikte müşterimize karşı sunduğumuz hizmetlerimizde taleplere profesyonel şekilde yanıt verebilmeyi hedef edinerek özel web tasarım ve yazılım modellemeleri tercih etmekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz ile ister özel panelli projeler, ister wordpress altyapılı özel tasarım projeler ile akılda kalıcı, hızlı, sade ve zekice  hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır devam eden hizmetlerimizde birçok sektörü tanımakta ve doğru analizler sağlayarak etkileşimi maksimuma yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemizin beraberinde getirdiği tasarım, web geliştirme bilgimiz ve kurumsal alandaki yeteneklerimizi birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve uygun fiyat ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız gerek bireysel gerekse kurumsal tüm hizmetlerde müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak her aşamada % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kullandığımız web tabanlı yazılımlar; dünyada en fazla talep gösterilen ve sizler için en kullanışlı olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda belirlediğimiz WordPress  platformunu tercih etmekteyiz.

WordPress altyapılı web siteleri günümüzde en çok tercih edilen web sitelerini oluşturmaktadır. Firmaların ve Markaların bulunduğu rekabet dünyasında Seo’nun önemi artması ile WordPress tercih sebebi olmuştur. WordPress altyapılı, özel tasarım, güvenli ve site hızı yüksek WordPress Projeleri bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • % 100 Mobil Uyumlu: Responsive Tasarım ile tüm cihazlarda esnek ve kusursuz uyum sağlar.
 • Özel Tasarım: Firmanıza özel tasarım sayesinde ziyaretçileriniz sitenize daha çok güven duyar.
 • Hızlı ve Güvenli: Hız optimizasyonu ve saldırılara karşı alınan önlemler ile uzun ömürlü web sitesi.
 • Temiz Kodlama: Temiz kod yapısı ile hızlı, kullanışlı ve geliştirmeye uygun web altyapısı.
 • Seo Kriterleri: Tüm web sitelerinin ortak ihtiyacı Seo’da gerekli kriterlerle donatılmış altyapı.

WordPress Özel Tasarım

Kurumsal web tasarımda hazırlanan web sitesinin arama motorlarında en iyi şekilde hizmet vermesini sağlamak için yapılan bir teknik düzenleme türüdür. Bu düzenlemelere renkler, tonlamaları, konumlandırmalar, yansımalar, efektler ve daha pek çok etken de dahildir. Kişiye ya da firmaya özel web arayüzü geliştirmek için aktif olarak kullanılabilen Adobe Photoshop programı ya da ona benzer niteliklerde geliştirilmiş tasarım programı gerekiyor.

Özel wordpress web tasarım Adobe Photoshop, Illustrator gibi programlar aracılığı ile resim şeklinde çizilen işlemdir. Bundan 10-20 yıl öncesine kadar özel web arayüzü yoktu. O dönem sadece renklendirme işlemi ve table kodları ile bir web platformu oluşturuluyordu. Teknoloji ve bilişim alanında çok hızlı gelişmeler yaşanıyor. Bu sayede wordpress uzmanı photoshop ile hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz.

WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

WordPress web tasarım hizmeti aracılığı ile kurumsal firmalar için arayüz ve yazılım planlamaları yapıyoruz. Sitenizi geliştirmek için kullanıcıların kolay kullanabileceği, dikkat çekici bir web sitesi tasarımı hazırlıyoruz. Müşterilerin istek ve beklentileri dikkate alınarak sitenin tasarımı için, işinde tecrübeli uzmanlarımız yenilikçi fikirler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.


WordPress Yazılım Hizmetleri

Bir web sitesi tasarlanırken öncelikle taslak çalışması ve planlama yapılır. Daha sonra görsel, arayüz tasarımına ve yazınsal materyallerin nasıl konumlandırılacağına karar verilir. Bu aşama, projelendirme aşaması olarak adlandırılır. WordPress web tasarım sürecinde müşteriden onay alındıktan hemen sonra kodlama sürecine geçilir.

Mysql, HTML, PHP ve CSS gibi kodlamalar ile çalışmalara son hali verilir. Tüm düzenlemeler eksiksiz bir biçimde gerçekleştirildikten sonra yazılım ve arayüz tasarımları test edilir. Son aşamada ise test ve eksikliklerin giderilmesi sağlanır.

WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılır?

WordPress ile web tasarımı, seo ve diğer teknolojik hizmetlere harcanan tecrübeler aracılığı ile bu alanda sadece bireysel ihtiyaçlara değil aynı zamanda tüm Türkiye’deki kurumsal firmalara ve reklam ajanslarına hizmet veriyoruz. Bu alanda farklı alanlarda ve farklı beklentilere sahip müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda çağın ötesinde hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

WordPress web tasarım hizmetlerimiz sayesinde ister bireysel, kurumsal ya da şirket sahibi olun tüm işlere tecrübelerimizi ekleyerek kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. WordPress altyapısına sahip olan web siteleri, günümüzde en çok tercih edilen siteler arasında yer alıyor.

WordPress Sitenin Avantajları

 1. Yönetim panelinin Türkçe dilinde sunuluyor olması, özellikle internet sektöründe yeni yeni bulunmaya başlamış kişiler için çok büyük bir avantajdır.
 2. Panelin özellikleri web sitenin görünüm niteliğiyle uyuşması admin tarafından kolaylıkla yönetilmesinin yanı sıra, kafa karışıklığı yaşanmamasını sağlamaktadır.
 3. Oldukça esnek bir altyapıya sahiptir. Google gibi arama motorlarının algoritmik düzenlemeleriyle daima uyum içerisinde ilerlemektedir. Bu da doğal olarak wordpress tabanlı web site sahipleri için ayrı bir avantaj seçeneğidir.
 4. Dönemsel olarak güncellenen eklentiler – pluginler vasıtası ile yeni işlevselliğe sahip web temalarını – scriptlerini kullanabilirsiniz.
 5. Herhangi bir içerik editlenmesi kolaydır ve SEO açısından eklentiler vasıtası ile teknik sorunlar minimalize edilir.

WordPress Wocommerce E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret hizmetleriniz ile kullanımı ve yönetimi kolay kullanıcı odaklı Özel Tasarım E-Ticaret Siteleri ile daha çok satış yapabilirsiniz. İnternet ortamında ürün satmak amacı ile açılan siteler, e-ticaret sitelerdir. E-ticaret siteleri, günümüzde çok yaygın bir hale geldi. Çünkü internetten alışveriş yapmak normale göre çok daha kolay ve karlıdır.

Fiziksel olarak alışveriş için gerekli olan pek çok gider, internetten alışveriş için gerekli değildir. E ticaret siteleri aracılığı ile tasarruf yapma ve kazanç sağlama imkanı bulabilirsiniz. Bu nedenle rakipleriniz arasından sıyrılmak, daha çok dikkat çekmek için farklı bir wordpress web tasarım farkına ihtiyacınız bulunuyor.

WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor ?

 • WordPress Web Tasarım, internet sektöründe kendi hedef kitlesini belirlemek isteyen herkese hitap ediyor denilebilir.
 • WordPress Altyapısı öncesinden bilen ve bu sisteme alışkın olan herkese yöneliktir.
 • Sektörel anlamda uygun fiyat talebiyle gelen herkes için önerilir.
 • Belli bir ziyaretçi – kullanıcı kitlesini aşarak kendi potansiyelini yaratma hedefini taşıyanlara hitap etmektedir.

 

WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi

 1. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarım seçenekleri sunuyoruz.
 2. Web sitelerinin güncel ratio’larını ve rekabet analizlerini yaparak, google algoritma uyumlarını ve temanın işlevselliği gözden geçirilerek Page Speed Değeri Arttırma çalışmalar yürütüyoruz.
 3. Web sitelerin google, yandex, yahoo gibi arama motorları nezdinde güvenilir bir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından biri olan Ssl Sertifikasının siteye entegrasyonu yapılmaktadır.
 4. Farklı firmalardan aldığınız hizmet ile veya kendi çabalarınızla hazırladığınız WordPress ile yaşadığınız teknik sorun, tema ve yazılımsal sorunlarla ilgileniyoruz.
 5. Web sitenizde ihtiyaç duyacağınız yeni eklenti, plugin, modül yazılımlarınıza çözüm sunuyoruz.
 6. Hali hazırda web siteleriniz için altyapınızı seo uyumlu hale getirerek yapılan yanlışları ve hataları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli seo çalışmalarını sürdürüyoruz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Çalışmalarda başarıya ulaşmanın yolunun iyi bir ekibe sahip olduğunu düşünüyoruz. Ekibimiz içinde yer alan uzmanlarımız sayesinde sizin için gereken ihtiyaçlar ve beklentileriniz göz önüne alınarak kullanışlı ve sizi rakiplerinizin önüne geçirecek web tasarımları hazırlanıyoruz.

Ekibimiz ile sürekli bir beyin fırtınası yaparak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hizmet verdiğimiz kişiler ile sürekli iletişim halinde kalmayı tercih ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz ile ister özel panelli projeler, ister wordpress altyapılı özel tasarım projeler ile akılda kalıcı, hızlı, sade ve zekice  hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır devam eden hizmetlerimizde birçok sektörü tanımakta ve doğru analizler sağlayarak etkileşimi maksimuma yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemizin beraberinde getirdiği tasarım, web geliştirme bilgimiz ve kurumsal alandaki yeteneklerimizi birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve uygun fiyat ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız gerek bireysel gerekse kurumsal tüm hizmetlerde müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak her aşamada % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Bizleri Tercih Ederek;

 • Özel web sitesi ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.
 • Güvenilir ve kullanışlı bir web adresi oluşturabilirsiniz.
 • Hızlı bir web sitesi tasarımı oluşturabilirsiniz.
 • Kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti yüksek bir sitenin temellerini atabilirsiniz.